Dombal oficjalny dystrybutor
Wyślij zapytanie o ofertę

Elewacje Twinson O-Wall

Wróć

O Wall to wyjątkowa estetyka połączona z wytrzymałością, która zmieni charakter i styl fasady budynku.

System elewacyjny O-Wall pozwala na wykonanie elewacji w szybki i estetyczny sposób. Dzięki dużej liczbie profili wykończeniowych system pozwala na zabudowę różnych elementów budowlanych. Zastosowanie materiału Twinson sprawia, że gotowa elewacja jest odporna na warunki atmosferyczne i nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwujących.

Twinson właściwości naszych elewacji


Na każdą powierzchnię

Dzięki szerokiej gamie, zróżnicowanych profili wykończeniowych O Wall stosujemy na każdej powierzchni (beton, stal), oraz w każdej płaszczyźnie, jako podbitka, fasada budynku, czy wykończenie okien.


Odporny na niekorzystnych warunków atmosferycznych

Kompozyt Elewacji O-Wall jest materiałem odpornym na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i nie wymaga żadnych czynności konserwacyjnych. Dzięki naturalnemu wyglądowi elewacja doskonale komponuje się z innymi materiałami budowlanymi jak cegła, stal, czy szkło.


Zintegrowany system wentylacji

Dzięki wentylowanej – i tym samym oddychającej – ścianie zewnętrznej, obieg powietrza zapewnia sprawne usuwanie wilgoci i ciepła, umożliwiając zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń.


Możliwość montażu z izolacją termiczną

Dzięki swojej ograniczonej grubości, O-Wall jest odpowiedni nie tylko dla ogrzewania i obniżenia emisji CO2 w przypadku nowych budynków oraz remontów. System elewacyjny O-Wall to rozwiązanie oszczędzające energię i koszty.


Szybkie i proste do zainstalowania

System połączeń na pióro i wpust oraz sprecjalnie opracowane opatentowane ukryte zaciski przyspieszają i ułatwiają montaż pokrycia ścian zewnętrznych.


Proste w pracy i obróbce

Do instalacji i obróbki pokrycia ścian nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Standardowe narzędzia to wszystko, co jest konieczne. Deski O-Wall są dostępne w długościach 3 i 6 metrów.


Unikalny materiał

Dzięki unikalnemu składowi Twinson, pokrycie ścian zewnętrznych O-Wall posiada wszystkie zalety materiałów, z których jest wykonane: bez drzazg, trwałe, odporne na wode, o naturalnym wyglądzie. O Wall oferuje wygląd i ciepło drewna, oraz wytrzymałość i komfort użytkowania PVC.

Kolory elewacji

System elewacyjny Twinson O-Wall i profile wykończeniowe są dostępne w trzech kolorach grafitowym, korzennym brązie, czekoladowym, sprawią, że okładzina będzie wolna od widocznych zacieków, zabrudzeń i mchu. Twinson O-Wall jest produktem półnaturalnym, dlatego podlega zmianom koloru i właściwości. Po zamontowaniu na zewnątrz, po kilku miesiącach kolor się stabilizuje.W celu uzyskania naturalnego efektu profile powinny być wymieszane przed zamontowaniem.

Przejrzyj kolory

Warunki gwarancji Deceuninck

Galeria realizacji

View the embedded image gallery online at:
https://www.twinson.com.pl/elewacje.html#sigProGalleria76dc00d2fd

Więcej zdjęć realizacji