Elewacje Twinson O-Wall

Wróć

O Wall to wyjątkowa estetyka połączona z wytrzymałością, która zmieni charakter i styl fasady budynku.

System elewacyjny O-Wall pozwala na wykonanie elewacji w szybki i estetyczny sposób. Dzięki dużej liczbie profili wykończeniowych system pozwala na zabudowę różnych elementów budowlanych. Zastosowanie materiału Twinson sprawia, że gotowa elewacja jest odporna na warunki atmosferyczne i nie wymaga skomplikowanych zabiegów konserwujących.

Twinson właściwości naszych elewacji


Na każdą powierzchnię

Dzięki szerokiej gamie, zróżnicowanych profili wykończeniowych O Wall stosujemy na każdej powierzchni (beton, stal), oraz w każdej płaszczyźnie, jako podbitka, fasada budynku, czy wykończenie okien.


Odporny na niekorzystnych warunków atmosferycznych

Kompozyt Elewacji O-Wall jest materiałem odpornym na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i nie wymaga żadnych czynności konserwacyjnych. Dzięki naturalnemu wyglądowi elewacja doskonale komponuje się z innymi materiałami budowlanymi jak cegła, stal, czy szkło.


Zintegrowany system wentylacji

Dzięki wentylowanej – i tym samym oddychającej – ścianie zewnętrznej, obieg powietrza zapewnia sprawne usuwanie wilgoci i ciepła, umożliwiając zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń.


Możliwość montażu z izolacją termiczną

Dzięki swojej ograniczonej grubości, O-Wall jest odpowiedni nie tylko dla ogrzewania i obniżenia emisji CO2 w przypadku nowych budynków oraz remontów. System elewacyjny O-Wall to rozwiązanie oszczędzające energię i koszty.


Szybkie i proste do zainstalowania

System połączeń na pióro i wpust oraz sprecjalnie opracowane opatentowane ukryte zaciski przyspieszają i ułatwiają montaż pokrycia ścian zewnętrznych.


Proste w pracy i obróbce

Do instalacji i obróbki pokrycia ścian nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Standardowe narzędzia to wszystko, co jest konieczne. Deski O-Wall są dostępne w długościach 3 i 6 metrów.


Unikalny materiał

Dzięki unikalnemu składowi Twinson, pokrycie ścian zewnętrznych O-Wall posiada wszystkie zalety materiałów, z których jest wykonane: bez drzazg, trwałe, odporne na wode, o naturalnym wyglądzie. O Wall oferuje wygląd i ciepło drewna, oraz wytrzymałość i komfort użytkowania PVC.

Kolory elewacji

System elewacyjny Twinson O-Wall i profile wykończeniowe są dostępne w trzech kolorach grafitowym, korzennym brązie, czekoladowym, sprawią, że okładzina będzie wolna od widocznych zacieków, zabrudzeń i mchu. Twinson O-Wall jest produktem półnaturalnym, dlatego podlega zmianom koloru i właściwości. Po zamontowaniu na zewnątrz, po kilku miesiącach kolor się stabilizuje.W celu uzyskania naturalnego efektu profile powinny być wymieszane przed zamontowaniem.

Przejrzyj kolory

Warunki gwarancji Deceuninck

Galeria realizacji

Więcej zdjęć realizacji